• TERMÍN ZÁVODU IMOS LH24: 25. - 26 1. 2025

Tipovací soutěž pro veřejnost!

Tipovací soutěž pro veřejnost! 768 512 IMOS LH24 2024

V letošním osmém ročníku RENAULT – KILPI 24 hodin na Lysé hoře (LH24) jsme připravili atraktivní novinku pro všechny z vás, kteří dorazí do Beskyd během závodního víkendu fandit. V tipovací soutěži můžete hrát o hodnotné ceny od partnerů akce i obce Ostravice, na jejímž území sportovci zdolávají přetěžkou výzvu s názvem LH24.

Princip novinky je zcela jednoduchý. V centru závodu u Hotelu Sepetná si může každý příchozí v sobotu 26. ledna mezi 12. až 18. hodinou u pořadatele tipnout, kolik jednotlivých výstupů zaznamená kontrolní stanice na vrcholu Lysé hory během celého závodu za všechny závodníky. Hlavní cenou bude poukaz v hodnotě 7 tisíc korun na odběr značkového oblečení KILPI, dále se hraje například o trekové hůlky, nesmeky nebo čelovky. A pokud bude mezi vylosovanými fanoušky i nějaký Ostravičan, získá navíc od obce Ostravice k výhře lis na plastové  lahve. Vyhlášení vítězů tipovačky pro veřejnost se uskuteční v neděli 27. ledna ve WoodAréně v areálu Na Pile Ostravice po skončení hlavního ceremoniálu ve 14:00 hodin.

Probíhat bude samozřejmě také tradiční tipovačka pro závodníky, ta bude probíhat v pátek i v sobotu u Akreditace a bude uzavřena před startem závodu.

 

KONTAKTY NA ORGANIZAČNÍ TÝM