• TERMÍN ZÁVODU IMOS LH24: 25. - 26 1. 2025

Novinky k březnovému termínu

Novinky k březnovému termínu 768 512 IMOS LH24 2024

Konečně můžeme přinést nové zprávy k letošnímu ročníku LH24. Covid a vládní opatření (zejména omezení pro hotely) nás donutily změnit termín na 26. a 27. března

Změna termínu si automaticky vynutila i změnu hlavního depa a spodní obrátky. všechny Hotely se rezervují min rok dopředu a v novém terminu nejsou k dispozici!

Zázemí pro závodníky i pořadatele se kompletně přesouvá do areálu Woodarény (Na Pile).

Tímto bych chtěl velmi poděkovat firmě Ridera a obci Ostravice, za uvolnění takřka celého areálu Napile pro závodníky, pořadatele, doprovody, fanoušky a všechny, kdo se kolem závodu budou „ochomejtat“.

Máme k dispozici cca 5 hektarů pozemku a celou správní budovu, kterou musíme připravit pro zázemí pořadatelů.

Bez podpory našeho strategické partnera, společnosti Ridera, bychom museli zrušit už druhý ročník v pořadí a to nikdo nechceme! Proto dovolte, abychom Vám představili nový název závodu Ridera LH24 2022.

Už od prosince jsme avizovali, že v případě změny termínu nabídneme všem, kterým nové datum nevyhovuje, možnost přesunu startovného na rok 2023. Od dnešního dne tak máte ve Změnovém formuláři zpřístupněné tlačítko pro převod. Je však časově limitované do 4. 2. 2022, poté již se všemi ze startovky počítáme pro březnový termín.

Dále už máme pohromadě seznamy všech plátců ubytování Room a příplatků za ubytování z pátku na sobotu. Tyto platby budeme do konce ledna vracet na vaše účty.

Co se týče trati, okruh se samozřejmě prodlouží o klesání a stoupání od Sepetné k Woodaréně. Dolů bychom měli jít po nové červené turistické značce. Pro cestu nahoru pak jednáme o zpřístupnění zajímavé atraktívní varianty, která se z části vyhýbá hlavní cestě k Transformátoru. Budeme stavět lávku přes řeku. Převýšení okruhu od hladiny řeky Ostravice až po vrchol Lysé hory má úctyhodných 917 výškový metrů ;-)

Slovo „eXtrémní závod“ dostává úplně nový rozměr, celkový počet nastoupaných okruhů se u každého určitě sníží, a bude to boj o každý metr a každé kolo bude mít úplně jinou váhu! Vítězové, zapomeňte na číslovku 14 a asi i 13 :-)

A co připravujeme dole v zázemí? Bude toho hodně, areál nám otevírá nové možnosti!

Nový cílový a předávkový prostor s překvapením.

Stoprocentně nebude chybět velmi bohatá gastrozóna, nový stan Ridera LH24 gastrofestivalu se rozkládá na 500 metrech čtverečních.

Nově se otevře veliká Relax zóna na 3 600 m2 (alá komfortnější Basic), nikdo nemůže říct, že to měl daleko na předávku, všichni budou mít stejné podmínky, v tomto rozměru se závod hodně srovná.

Pro všechny bez rozdílu otevřeme Relax zónu už v pátek odpoledne a přístupná bude až do neděle, a to zcela bez příplatku.

Samozřejmostí budou splachovací WC, teplé sprchy a vše, nač jste byli zvykli v minulých letech. Jednáme také o koncertě, který by začal hned po konci závodu a vyplnil čekání na medailový ceremoniál.

Jako jedinečnou a neopakovatelnou nabízíme možnost ubytování ve vlastních karavanech na place za Woodarénou s naší samostatnou elektrickou přípojkou.

Co se týče hygienických pravidel, závod proběhne podle v době konání akce platných vládních nařízení. Zda půjde o testy či očkování nedokážeme v tuto chvíli odhadnout, ale věříme, že situace se bude s blížícím se jarem zlepšovat.

Práce na novém ročníku Ridera LH24 2022 už naplno začaly a můžeme slíbit, že uděláme vše pro to, aby se letošní ročník uskutečnil a Vy si odnesli domů opravdový eXtrémní zážitek! Takže trénujte, budete to potřebovat ;)

S pozdravem Libor a Tým Ridera LH24

 

KONTAKTY NA ORGANIZAČNÍ TÝM