• TERMÍN ZÁVODU IMOS LH24: 25. - 26 1. 2025

Nepodceň trénink na závod a vybav se oblečením značky KILPI

Nepodceň trénink na závod a vybav se oblečením značky KILPI 768 512 IMOS LH24 2024

 

Dny do závodu LH24 se krátí víc a víc. To znamená jediné – je na čase začít plánovat a přemýšlet o výbavě, kterou na závodě budeš potřebovat. Níže najdeš naše tipy na produkty z aktuální zimní kolekce značky KILPI.

Důležitá je spodní vrstva, kterou budeš mít přímo na těle. Ta musí spolehlivě odvádět pot a měla by ti sedět tak dobře, že ji na sobě téměř neucítíš. Doporučujeme spodní tílko NETTY-U a když udeří mrazy, tak určitě využiješ základní vrstvu NINJA-U nebo termoprádlo CAROL-U či NATHAN-M. Z nabídky KILPI můžeš využít další termotrička (WILLIE-M/W, LEMA-W) nebo základní vrstvu z Merina, která tě díky jemným částem vlny spolehlivě zahřeje (tričko MERIN-M/W, funkční mikina MERINI-W, dámský rolák JANNU-W). 

Pro běh v zimě jsou nejpohodlnější zateplené sportovní kalhoty nebo legíny. Prohlédni si širokou nabídku legín, kterou KILPI nabízí. Nalezneš tam produkty jako KARANG-M/W, GEARS-M/W, RUNNER-M/W nebo dámské legíny MOUNTERIA-W. Pánům se na noční výstupy na Lysou horu určitě budou hodit softshellové kraťasy ALDINE-M a dámy využijí pohodlné zateplené sukně TANY-W nebo LIAN-W. Jsi-li zastáncem spíše kalhot volnějšího střihu, zvol sportovní zateplené kalhoty NORWEL-M/W

Druhá vrstva hraje klíčovou roli. Základní vlastnosti by měla být spolehlivá odolnost a prodyšnost. Když se bude teplota pohybovat kolem nuly, sáhni po běžecké bundě NORDIM-M/W, lehké softshellce BALANS-M/W nebo ZAIN-M/W. V případě větších mrazů na sebe vezmi zateplenou bundu ACTIS-M/W. Tvé pozornosti by neměla uniknout ani multifunkční bunda VERONS-M/W, což je zateplená bunda z Primaloftu, ze které lze díky odepnutí rukávu udělat praktickou outdoorovou vestu. Proti dešti a hustému sněžení tě na vrcholku Lysé hory ochrání nepromokavá membránová bunda HURRICANE-M/W.  

Nezapomeň ani na doplňky! Kvalitní ponožky, multifunkční šátky, sofshellové rukavice a zateplenou čepici nebo čelenku – těchto doplňků bys u sebe měl/a mít určitě hned několik. Při ostrém slunečním záření na sněhu určitě využiješ některé z KILPI slunečních brýlí. Abys na trati měl/a vše co nutně potřebuješ, vezmi si na sebe běžeckou vestu HARDROCK-U, lehký běžecký batoh nebo elastický pásek BELDY-U. Nezapomeň ani na kvalitní čelovku a nesmeky, které jsou povinnou součástí startovací výbavy.

Pro všechny startující na závodě LH24 jsme připravili speciální slevový kód, který do svých e-mailových schránek obdrží začátkem ledna.

Přejeme ti fajn trénink a potkáme se na startu!

KONTAKTY NA ORGANIZAČNÍ TÝM