• TERMÍN ZÁVODU IMOS LH24: 25. - 26 1. 2025

Doplňující informace k akreditaci a ubytování

Doplňující informace k akreditaci a ubytování 768 510 IMOS LH24 2024

Vážení závodníci,

při akreditaci najdete v igelitové tašce připraveno startovní číslo a čip (krabička na pověšení na krk – pro tým dvě startovní čísla a jen jeden čip, ten slouží k předání), dále tričko, či trička (ten, kdo na něj měl nárok), jednoduchou mapu a také překvapení od organizátorů a partnerů.

U akreditace budete označeni páskami. Dle typu ubytování, dle zvolené stravy. Závodníci ubytovaní na Sluníčku se stravují výhradně na Sluníčku! Není možno využívat Gasto na Sepetné! Platí i obráceně – kdo má Gastro na Sepetné, nemůže využít stravování na Sluníčku.

Všichni, kteří mají ubytování BASIC, najdou v tašce také samolepku se startovním číslem na vlepení do svého obdélníčku 2×1 m. Buďte opatrní, aby jste ji při prohledávání obsahu připravené igelitky neztratili!!! Touto nálepkou si svůj prostor označíte. Prostory pro kategorii BASIC a nalepení budou bezplatně zpřístupněny v sobotu 27. 1. 2018. Závodník kategorie BASIC nesmí vstoupit do prostoru ROOM.

Upozorňujeme také ty, kteří sdílejí svou postel s dalším závodníkem, aby v noci z pátku na sobotu nechali druhou postel volnou! Tým, který má zakoupené druhé lůžko, může dorazit na pokoj později a musí mít k dispozici svůj prostor! Buďte k sobě, prosíme, ohleduplní.

Ubytování se pak řídí  dle propozic:

5g) Podmínky pro ubytování:

a) Každý závodník, který startuje jako jednotlivec, má v rámci startovného nárok na jednoho člena doprovodu, staršího 15-ti let, který má přístup do ubytovacích prostor. Tento doprovod je označen a označení se nedá přenášet na jiné členy doprovodu.

b) Prostory pro kategorii BASIC budou bezplatně zpřístupněny v sobotu 27. 1. 2018, v případě, že tým má rezervováno (kategorie ROOM), může se v sobotu 27. 1. ubytovat dle podmínek RC Sepetná a RC Sluníčko. Závodníci mají možnost si rezervovat lůžko už od pátku (tedy 2 noci).

c) Obě kategorie mohou využít možnost přespání z pátku na sobotu. Páteční ubytování BASIC je zpoplatněno 150,- Kč, ROOM pak 200,- Kč za osobu.

d) Závodníci, kteří si rezervovali lůžka (kategorie ROOM) musí vyklidit pokoje nejpozději v neděli 28. 1. 2018 do 11:30 hod. Prosíme, nenechte po sobě nepořádek! Pro jejich zavazadla bude zajištěn prostor, kde si je mohou odložit během vyhlášení vítězů.

e) ZA POKOJ A KLÍČE K POKOJI (ČIPOVÁ KARTA) zodpovídá ten, na jehož jméno byla registrace provedena.

f) Závodník kategorie BASIC nesmí vstoupit do prostoru ROOM. Porušení tohoto pravidla znamená pro závodníka BASIC penalizaci v závodě.

KONTAKTY NA ORGANIZAČNÍ TÝM