• TERMÍN ZÁVODU IMOS LH24: 25. - 26 1. 2025

Adidas LH24 2017: Závěrečné slovo a poděkování!

Adidas LH24 2017: Závěrečné slovo a poděkování! 768 550 IMOS LH24 2024

Po každé skončené sportovní akci se sluší poděkovat všem zúčastněným a všichni většinou začínají u závodníků. Já si letos ale dovolím začít na té druhé straně“ barikády“, tedy u těch, co se podílí na organizaci Extrémní zimní 24hodinovky!

Tak prvně – pořadatelský tým LH24 je dlouhý, skoro padesátihlavý seznam sklerotických nadšenců, kteří každý rok zapomenou, jak je to náročné nespat a fungovat v zimě skoro 4 dny v kuse a tak se vždy a znova nechají ukecat!

Velké díky patří také všemu personálu z hotelů Sepetná, Sluníčko a Ondráš. Vy si to zřejmě neuvědomujete, ale až je to jednou s námi přestane bavit, tak jsme „doklouzali“ fšeci.  Přál bych vám, abyste viděli jejich výrazy v obličeji, když jsme je poprvé přišli požádat, aby nám půjčili celý hotel, a i ten vedle, a k tomu i ten tam naproti…,a tu tělocvičnu s bazénem a bowlingem vlastně taky :) A že si tam přijde taková partička „upocených úchyláků“ na víkend zablbnout, a že jim z toho určitě neuděláme kůlničku na dříví :) Věřte, že nebylo snadné získat si jejich důvěru a tak jim děkujeme za to, že nás opět ubytovali!

Další díky míří do „Beskydského Chamonix“, jak se obci Ostravice přezdívá :) Spolupráce s vedením obce a základní školou je naprosto skvělá!

Poděkování samozřejmě patří i všem partnerům a sponzorům, kteří nám výrazně pomáhají s organizací této náročné extrémní akce. Dále díky všem příslušným státním orgánům a Policii ČR , HS Beskydy a ostravickým hasičům za pomoc a nutná souhlasná razítka.

A konečně závěrem mého seznamu (nikoliv však významem!) ,budu děkovat vám, závodníkům, za vaše statečné výkony, za to, že jste i v opravdu těžkých sněhovo-pískových podmínkách dokázali vystoupat 4966x nahoru k vysílači. Obtížnost může posoudit pouze ten, kdo trasu absolvoval alespoň jednou, ale všichni společně jsme pak byli odměněni Matkou Přírodou naprosto luxusním počasím a za to bychom měli poděkovat každý sám za sebe tak, jak to cítí :)

Letošní Adidas extrémní Lysohorská čtyřiadvacítka 2017 je za námi… a já doufám, že za rok, zase v lednu, na shledanou…:) !

Za tým LH24 zdraví a brzký návrat do normálu přeje

Libor Uher

KONTAKTY NA ORGANIZAČNÍ TÝM